Konstytucji 3 Maja 19, 72-100 Goleniów cech_goleniow@op.pl 91-418-25-53

Członkowie cechu

  1. BAGIŃSKI JAN – P. H. U. „ELEKTROINSTAL”
  2. BARYCZA ELŻBIETA- Z. P. H.U. „EL MOT”
  3. BOJARCZYK ROBERT- PPHU „MALIBU”
  4. CORNAC Sp. J. Parfianowicz& Zawadzki
  5. DOBROWOLSKI – Usługowy Zakład Stolarski
  6. DOMAGALSKA GRAŻYNA – Zakład Fryzjerstwa
  7. DREWNIKOWSKI ANDRZEJ Sp. z o.o.
  8. DUDEK ALDONA
  9. DUBOWSKI JAROSŁAW – „INTER-CAR”
  10. ERATO Sp. z o. o.
  11. FAYMONVILLE POLSKA SP. Z O.O.
  12. GAJ WALDEMAR – PRYWATNY ZAKŁAD ROBÓT DROGOWYCH „J.A,G”
  13. GOŚCIEWSKI ROMAN
  14. HILLAR TOMASZ – „POD ANIOŁAMI”
  15. JARCZYK ZENON – F. H. U. „JAREZ”
  16. LKW.PL AUTOHANDEL Sp. J A. Gasiecki, T. Jefremienko
  17. P.U.H. BUD INSTAL – JEFREMIENKO WŁADYSŁAW
  18. JEZIERSKI MARCIN
  19. Rzemieślniczy Zakład Stolarski – JEZIERSKI ZBIGNIEW
  20. JEŻ EWA – P.P.H.U. „AGA”
  21. JMB Sp. z o. o.
  22. „ALARM SERVICE” S.C. Izabela Kozłowska, Andrzej Jośko
  23. JURCZAK PRZEMYSŁAW – ZAKŁAD ROBÓT ELEKTRO-ENERGETYCZNYCH
  24. KASPERSKI ZBIGNIEW – „EXPERTCAR”
  25. KILARSKA HALINA – ZAKŁAD ZEGARMISTRZOWSKI
  26. KUDLIŃSKA JOLANTA – SALON URODY „TESS”
  27. LAUBE LUDWIK
  28. MASTYGA MAGDALENA – ZAKŁAD FRYZJERSKI
  29. MICHNIEWSKA ELŻBIETA „SAWA” ZAKŁAD FRYZJERSKI
  30. MIKULSKI TOMASZ – „TOPCAR”
  31. MUŻYŁO GRZEGORZ – „DRO-KOM” ZAKŁAD USŁUGOWO HANDLOWY
  32. NALEWAJ MIROSŁAWA – F.H.U. „FARMA”
  33. NOWICKI MAREK FIRMA HANDLOWA – USŁUGOWA „MAREN”
  34. OLOBRY ROMUALD „ PRO – JET” FIRMA USŁUGOWO – HANDLOWA
  35. PACHOLSKI ANDRZEJ – P.H.U. „ANDREA-BUD”
  36. PAŁYSKA JERZY :FRUCTUS” Sp. z o. o.
  37. PAPA-DATKUN JOLANTA – SALON FRYZJERSKI „JOLA”
  38. Leo. Zakład ogólnobudowlany – PAWŁOWSKI LESZEK
  39. PIASECKI GRZEGORZ – „PIASPOL”
  40. PTASZNIK DARIUSZ
  41. PRZEŹDZIECKI MACIEJ – MACIEJ TOUR Sp. z o. o.
  42. RASCH POLSKA sp. zo.o.
  43. RAF&ART HAIRDUO RAFAŁ MLECZEK
  44. RAJNERT TADEUSZ – „TED” P.P.H.U
  45. ROHEM Sp. z o. o.
  46. SYNÓWKA JAN – AUTORYZOWANY ZAKŁAD NAPRAWY KAROSERII SAMOCHODOWYCH
  47. SYNÓWKA SZYMON – SYNÓWKA & SYN
  48. SZARAMA MARZENA – „GOSIA” ZAKLAD FRYZJERSTWA DAMSKIEGO
  49. SZCZUCHNIAK DARIUSZ – AUTO CENTRUM „MORS”
  50. SZELIWIAK JOLANTA –„JOLA” SALON FRYZJERSKI
  51. SZEMRAJ ANNA – SALON FRYZJERSKI
  52. SZUĆKO WŁADYSŁAW – „INSTAL SYSTEM” ZAKŁAD USŁUGOWO – HANDLOWY
  53. SZWED WIESŁAW – ZAKŁAD STOLARSKI
  54. STEFANIAK MIROSŁAW- FIRMA HANDLOWA „MAR-POL”
  55. ŚWIADEK DAMIAN – AUTO SERWIS
  56. TANDEM S. C. W. Dymek, M. Walkowiak
  57. TUNKIEWICZ WALDEMAR – PSB MRÓWKA-MARBUD sp. z o.o. sp. komandytowa
  58. TUNKIEWICZ WOJTEK – MARBUD
  59. Sp. z o.o., Sp. komandytowa
  60. UCIURKIEWICZ ZBIGNIEW „INCHEM” ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY
  61. WALCZAK EWA – KWIACIARNIA „LOTOS”
  62. FIRMA WIELOBRANŻOWA Bartłomiej Pacek, Anna Wakieć
  63. WIĘCŁAW ZBIGNIEW -DIAGNOSTYKA
  64. WIŚNIEWSKA CZESŁAWA (MACOCH) – PM TRANS MECHANIKA SAMOCHODOWA
  65. WNUKIEWICZ DAWID – „INFINIUM HAIR”
  66. WNUKIEWICZ JOANNA – STUDIO URODY „LA BELLA”
  67. ŻURAWSKI RYSZARD – CENTRUM CHŁODNICTWA I KLIMATYZACJI „ŚNIEŻKA”